Діагональ ромба утворює зі стороною 70° чому дорівнює менший кут ромба


Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёв Андрей.

Ответ:

40°

Объяснение:

Діагоналі ромба є бісектрисами його кутів.

∠С = ∠АСВ×2 = 70×2 = 140°

∠В = 180-∠С = 180-140 = 40°

∠В - менший кут.