Периметр паралелограма дорівнює 98см. Знайдіть його сторони, якщо дві з них відносяться як 4:3


Ответы на вопрос

Отвечает Василкова Анастасия.

Нехай довжини  сторін 3х та 4х см. Маємо рівняння:

(3х+4х)*2=98

14х=98

х=7

Одна сторона 7*3=21 см, друга сторона 7*4=28 см.

Відповідь: 21 см, 21 см, 28 см, 28 см.

Отвечает Миронов Сергей.

Полупериметр - сумма смежных сторон =98/2=49/см/

4х+3х=49, откуда х=7, значит, одна сторона 3*7=21/см, а другая 4*7=28/см/