Сторони трикутника дорівнюють 2 см, 2,5 см і 3 см. Знайдіть сторони подібного йому трикутника,

найменша сторона якого дорівнює 6 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Мотин Алексей.

Ответ:

6см;7,5см;9см.

Объяснение:

знаходимо коєфіцієнт подібності к=6/2=3см.

2×3=6см; 2,5×3=7,5см; 3×3=9см