Площа поверхні куба 150 см2 знайти його об'єм​


Ответы на вопрос

Отвечает Безкоровайна Улянка.

Ответ:

Объяснение:

S = 6a^2 - площадь поверхности куба

6a^2 = 150

a^2 = 25

a = 5 см

V = a * a *a

V = 5*5*5 = 125 см3