основа рівнобедреного трикутника дорівнює 8 см а кут між бічними сторонами 120°. Знайдіть бічну

сторону трикутника? Срочно, будь ласка. Дам 40 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Табаченко Олексій.

Ответ:

Авс рівнобед. Трое. Ас основа проводимо медіану/бісектрисуОМ кут Авс 120*ділеться пополам=60*а АС/2=4см.ВС=ОС/sin60*=4/¥3/2=8¥3/3

або 4.6188

¥це корінь