У трикутнику АВС зовнішні кути при вершинах А, В і С відносяться як 3:5:4. Знайдіть кути трикутника

АВС Визначте вид трикутника АвС. Знайдіть найменщу сторону трикутнику АВС, якщо його найбільша сторона дорівнює 2,5 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Вовк Ден.

Ответ:

Объяснение:

Из условия задачи<А: <В: <С=3:5:4

Тогда угол А=3х, угол В=5х, угол С=4х.

< А+< В+<С=180*

3х +5х+4х=180

12х=180*

х=180:12

х=15*

<А=3×15=45*

<В=5×15=75*

<С=4×15=60*