Знайти діагональ прямокутника, сторони якого дорівнюють 3 см і 4см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Красіцький Юрій.

Ответ:

5 см

Объяснение:\sqrt{3^{2}+4^{2}  } =\sqrt{9+16} =\sqrt{25} =5 см