Знайдіть другий катет прямокутного трикутника, у якому гіпотенуза та один із катетів дорівнюють

відповідно 5 см та 4 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коростелёв Лев.

Ответ:

3 см.

Объяснение:

По теоремі піфагора: b = \sqrt{c^{2} - a^{2} }

b = \sqrt{5^{2} - 4^{2} } = \sqrt{25 - 16}  = \sqrt{9} = 3 (см)