Знайдіть площу квадрата, якщо його діагональ дорівнює 4 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Камоско Анастасия.

Ответ:

Формула площи квадрата S=1/2d²

S=1/2×4²=1/2×16=8 см