Середня лінія трапеції дорівнює 10 см. Знайдіть більшу основу трапеції, якщо: Одна з основ трапеції

в 2 рази більша від другої.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хуснутдинов Аскар.

Ответ:

13 1/3 см

Объяснение:

Нехай менша основа х см, тоді більша основа 2х см. За умовою

(х+2х)/2=10

3х=20

х=20/3

Більша основа=20*2/3=40/3=13 1/3 см