Один із зовнішніх кутів трикутника дорівнює 140°. Знайдіть внутрішні кути, не суміжні з ним, якщо:

1) один з них на 30° більший за другий;2) один з них у 4 рази більший за другий.​

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградова Маша.

Ответ:

1. кут1= 180-140=40

кут2=х

кут3=х+30

х+х+30+40=180

2х= 110

х= 55

кут1= 40

кут2=55

кут3=85

2. кут1= 40

кут2=х

кут3=4х

40+х+4х=180

5х= 140

х= 28

кут1=40

кут2=28

кут3= 112