Перша сторона трикутника дорівнює 25 см, а друга сторона на 9 см більша від першої, а третя удвічі

менша за другу. Знайдіть периметр трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Ивановна Дарья.

Ответ:60см

Объяснение:

2-га сторона 25+9=34

3-тя сторона 34/2=17

Периметр буде 9+17+34=60см