Скільки сторін має правильний многокутник, внутрішній кут якого дорівнює 160°


Ответы на вопрос

Отвечает Шевчук Катя.

Ответ:18

Объяснение:

Сума кутів правильного многокутника = 180*(n-2)

Де n - кількість сторін

Складемо рівняння:

180*(n-2)=n*160

180n-360=160n

20n=360

n=18

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

18

Объяснение:

Сума кутів= 180°

тут о - кількість сторін

Складемо рівняння-

180 х (о-2)=о х 160

180о-360=160о

20n=360

о=18  

Підсумок :Кількість сторін правильного прямокутника 18