У прямокутному трикутнику один із гострих кутів дорівнює 36°. Чому дорівнює другий гострий

кут.А)64° , Б) 54° , В) 108° , Г) 72°?? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Свиридова Александра.

54°

Объяснение:

Сума гострих кутів прямокутного трикутника становить 90°, отже другий кут β=90-α=90-36=54°.