Знайти площу прямокутника зі стороною 6 і 7 см


Ответы на вопрос

Отвечает Максут Мухамед.

S = ab

a = 6 см

b = 7 см

S = 6 · 7 = 42 (см²) - площа прямокутника.

Вiдповiдь: S = 42 см².