Периметр прямокутника дорівнює 48см. Знайти сторони прямокутника, якщо його довжина на 17 см більша

за ширину. Помогите пж.

Ответы на вопрос

Отвечает Вирозёров Саша.

P=2(a+b) ; P=48 см

Нехай a=х; b=x+17; тоді

2(х+х+17)=48 | : 2

2х+17=24; 2х=7

х=3,5 см тоді

а=3,5 см і b=17+3,5=20,5 cм

Перевірка: P=2(3,5+20,5)=2*24=48 - правильно