У трикутнику ABC кут B=30 градусів кут C=45 градусів AC= 27 см. Знайдіть AB.


Ответы на вопрос

Отвечает Даниелян Тимофей.

Ответ:

АВ=27√2;

Объяснение:

По теореме синусов:

sinC/AB=sinB/AC

27*√(2)/2=1/2АВ

отсюда

АВ=27√2