Яка механічна напруга виникає у балці з площею поперечного перерізу 100см2 під дією сили 20кН?


Ответы на вопрос

Отвечает Коротаева Ольга.

Ответ:

2 МПа

Объяснение:

σ = F/S

20кН = 20000 Н

100см^2 = 0.01m^2

σ = 20000/0.01 = 2*10^6 Па