Помогите пожалуйста с геометрией 1.Знайдіть площу ромба зі стороною 12 см і гострим кутом

30° 2.Знайдіть площу прямокутника зі стороною 5 м і діагоналлю 13 м ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сварог Клуб.

Відповідь:

S =12*6=72 см²  (ромба)  а площа прямокутника =60м²

Пояснення:

площа ромба дор.стороні* висоту.Висота лежить проти кута в 30°, тому дорівнює 1/2 стороні, а це 1/2*12=6 см.S=12*6=72см²

   2) щоб знайти площу прямокутника, треба знайти сторони, одна є ,а іншу знайдемо згідно теореми Піфагора:13³-5²=144 √=12м

 12*5=60 м²