Периметр прямокутника дорівнює 28 см, а різниця суміжних сторін – 2 см. Знайдіть площу прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Маркедантова Ангелина.

Ответ:

45 см

Объяснение:

28 : 4 = 7

7+2 =9

ВС = 9 см

ВА =5 см

S= AB × BC

S = 5 × 9 = 45 см площа прямокутника

Відповідь : 45 см