Сторона паралелограма дорівнює 5,5 см, а висота, проведена до цієї сторони – 4 см. Знайдіть площу

паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Антон.

Ответ:

22 см²

Объяснение:

S=a*h=5,5*4=22 (см²)