знайдіть площу паралелограма одна з висот якого дорівнює 9 см а сторона до якої проведена ця висота

5 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Малиновская Александра.

Ответ:

45 см²

Объяснение:

S=a*h=5*9=45 см²