Сторона паралелограма 25 см, висота проведена до цієї сторони 4 см. Обчисліть площу паралелограма.


Ответы на вопрос

Отвечает Пинягина Кристина.

Площа паралелограма дорівнює добутку сторони на висоту, проведену до неї

S=a×h

a=25

h=4

S=25*4=100 см^2

Відповідь : S=100 см^2