Знайдіть прощю ромба, одга з діагоналей якого дорівнює24 см, а сторона 13 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Дарина.

D=24, c=13

S=d×D/2

a=D/2=24/2=12(см)

За теоремою Пифагора

b²=c²-a²=169-144=25

b=5(см)

d=2×b=2×5=10

S=d×D/2=10×24/2=240/2=120(см²)

S=120(см²)