Сторони прямокутника відносять одна до одної як 1 : 5, а площа прямокутника дорівнює 500 см2.

Знайдіть периметр даного прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Плешаков Артем.

Відповідь:

120см

Пояснення:

Нехай а=1х  в=5х

підставляємо в формулу площі

1х×5х=500

5х²=500

х²=100

х=10

а=10  в=5×10=50

Р=2×(10+50)=120см