більша основа рівнобичної трапеції дорівнює 18 см бічна сторона 13 см а висота 12 см знайдіть площу

трапеції​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Олеся.

Відповідь:

18+24\sqrt{10} или 93,89

Пояснення:

a=18

b=12

c=13

S=a + b : 2\sqrt{c^{2} - (a-b)^{2} : 4}