Один з суміжних кутів на 90° більший за другий. Знайдіть ці кути


Ответы на вопрос

Отвечает Єгорова-Егорова Даша.

Відповідь:

45, 135

Пояснення: нехай 1 кут=х, 2 кут=х+90

х+х+90=180

2х=90

х=45,

1 кут=45, 2 кут=45+90=135