Знайдіть площу круга, радіус якого дорівнює: 1) 3 см; 2) π см;3) 2/ (√π)см.


Ответы на вопрос

Отвечает Микулич Алина.

Ответ:

1) 9π

2) π³

3) 4

Объяснение:

S = πr²

1) = π3² = 9π

2) = ππ² = π³

3) =\pi (\frac{2}{\sqrt{\pi } })^2=\pi \frac{4}{\pi } =4