СРОЧНО! ДАЮ ВСЕ СВОИ БАЛЛЫ Дано прямокутну трапецію, менша основа якої дорівнює 10 см. Менша

бічна сторона дорівнює 18 см, а більша бічна сторона утворює з основою ∠45°. Знайди площу трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Рахметова Зарина.

Ответ:

342 см²

Объяснение:

КМ=18 см, РН=КМ=18 см, ΔРТН - прямокутний, ∠ТРН=∠Т=45 (сума гострих кутів прямокутного трикутника становить 90°)

отже ТН=РН=18 см

МР=КН=10 см

КТ=10+18=2 см

S=(МР+КТ):2*РН=(10+28):2*18=342 см²