Дано прямокутну трапецію, менша основа якої дорівнює 10 см. Менша бічна сторона

дорівнює 14 см, а більша бічна сторона утворює з основою ∠45°.  Знайди площу трапеції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Голикова Анастасия.

Ответ:

238 см²

Объяснение:

КМ=14 см, РН=КМ=14 см, ΔРТН - прямокутний, ∠ТРН=∠Т=45 (сума гострих кутів прямокутного трикутника становить 90°)

отже ТН=РН=14 см

МР=КН=10 см

КТ=10+14=24 см

S=(МР+КТ):2*РН=(10+24):2*14=238 см²