Дано прямокутну трапецію, менша основа якої дорівнює 5 см. Менша бічна сторона дорівнює 16 см, а

більша бічна сторона утворює з основою ∡45°. Знайди площу трапеції

Ответы на вопрос

Отвечает Назарова Диана.

S= (a+b):2*h (a и b основания, h высота)
s= (5+21):2*16= 192