‼️ ВАЖЛИВО‼️ Відрізок BD-бісекртиса ∆ABC. Знайдіть сторони трикутника, якщо AD=8 см, DC-12см, а

периметр трикутника 45 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Мадурицев Саша.

Ответ:

BC =15 см

AB = 10 см

AC = 20 см

Объяснение:

По св-ву бисс:AD/AB = CD/BC

или BC/AB = CD/AD = 12/8 = 3/2

BC = 3x = 3*5=15 см

AB = 2x = 2*5=10 см

AC = 8+12 = 20 см

P=3x + 2x + 20 = 45

5x = 25

x=5