Кути чотирикутника пропорційні числам 1, 4, 6 і 9. Знайдіть найбільший кут цього чотирикутника.

дам 5 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Цукерман Александр.

Ответ:

4 кут= 162

Объяснение:

х+4х+6х+9х=360

20х=360

х=18

І кут=х=18

ІІ кут=4х=4*18=72

ІІІкут= 6*18=108

ІV кут=9*18=162