Знайдіть суму нескінченої геометричної прогресії 9; 3; 1; ….​


Ответы на вопрос

Отвечает Волков Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

S = b₁/(1-q) = 9/(1 -1/3) =9/2/3= 27/2 = 13,5