Точка C - середина відрізка AB.знайдіть координати точки C,якщо A(-3;-2) b(5;-4) ДАЮ 20

БАЛІВ,ШВИДКОО

Ответы на вопрос

Отвечает Балакина Пелагея.

Ответ:

Объяснение:

C(x;y),   x=(-3+5)/2=1,  y=(-2+(-4))/2=-6/2=-3,   C(1; -3)