Основи трапеції дорівнюють 11 см і 7 см, а її висота дорівнює 4 см. Знайдіть площу

трапеції. СРОЧНО!!! ДАЮ 30 БАЛОВ!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Мулдатьянов Айдамир.

Ответ: S = (a+b)*h/2 = (7 + 5) * 3/2 = 18 см² - площа трапеції.

Объяснение: