Знайти об'єм правильної чотирикутної призми вписаної в циліндр висотою 6 см і радіусом 4√2 см.

Відповідь запишіть у см³.

Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Ответ:

384

Объяснение:

В квадрате радиус описанной окр-ти R=a/√2, отсюда a=R√2 = 8

V=Sосн*h=a^2 * h=64*6 = 384