1.Площа прямокутника дорівнює 27см.Знайти його периметр,якщо:одна з його сторін утричі більша за

іншу.

Ответы на вопрос

Отвечает Чистяков Ярослав.

Ответ:

Объяснение:

S=27 см²

S=ав

Нехай а буде х,тоді в=3х

х*3х=27

3х²=27

х²=27÷3

х²=9

х=√9

х₁= -3 не відповідає умові,

х₂=3 см

а=3 см

в=3*3=9 см

Р=2(а+в)=2(3+9)=24 см