Знайдіть площу квадрата, якщо радіус кола, описаного навколо нього, дорівнює 4V2 см. a) 32 см?; 6)

128 см2; в) 64 см?; г) 16 см?.

Ответы на вопрос

Отвечает Черепахина Алёнка.

Відповідь: 64см квадратних

Поясн

Діагональ =2* радіус=8\sqrt{2}  

сторона = діагональ /\sqrt{2}=8\sqrt{2}  /\sqrt{2}  =8 см

Площа квадарата = x^{2}=8*8=64см квадратних