Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 4 см, а висота, проведена до неї, становить 2

см.  Знайдіть кут між бічними сторонами трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнов Даня.

Ответ:

90°

Объяснение:

Висота проведена до основи ділить її пополам, отже половина основи дорівнює 4/2=2см. Кути при основі рівні. Так як висота дорівнює 2см і пів основи дорівнює 2 см ми бачимо що утворені два трикутники рівнобедрені в яких бічна сторона заданого трикутника є основою, отже аналогічно кути при основі в них рівні. З цього випливає що кут між бічними сторонами дорівнює куту при основі помноженого на два. Нехай кут при основі дорівнює х. Отримуємо 180=х+х+2х=4х; х= 180/4=45; Ут при вершині 2х отже 90°