Знайти координати середини відрізка АВ,якщо А(-3;0) , В(1; -8)


Ответы на вопрос

Отвечает Рузавин Сергей.

Ответ:

координати середини відрізка: О(-1;-4)

Объяснение:

о(х,у) - середина відрізка АВ.

Координати середини відрізка дорівнюють півсумі відповідних координат його кінців:

Xo=\dfrac{x1+x1}{2} =\dfrac{-3+1}{2} =-1

Yo=\dfrac{y1+y2}{2} =\dfrac{0+(-8)}{2} =-4