Одна із сторін прямокутника дорівнює 9 дм, а його периметр - 26 дм. Тоді площа прямокутника =...​


Ответы на вопрос

Отвечает Клабукова Аленка.

Ответ:

36 дм²

Объяснение:

Напівпериметр прямокутника 26:2=13 дм.

13-9=4 (см) ширина прямокутника

9*4=36 (дм²) площа прямокутника