Знайти сторону АС трикутника АВС, якщо кут В= 60 градусів, АВ= 8 см, ВС= 1 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Пономарева Ляля.

Розв'язання завдання додаю


Отвечает Нурмагомедов Хабиб.

Ответ:

АС=√57

Объяснение:

АС²=АВ²+ВС²-2АВ*АС*cos60°=64+1-8=57

АС=√57