У коло вписано квадрат периметром 24см. Знайти периметр правильного трикутника, описаного навколо

цього кола

Ответы на вопрос

Отвечает Корсун Алина.

Ответ

18\sqrt{6}

Объяснение:

Сторона квадрат  а = 24:4 =6

Радіус кола описаного навколо квадрату:

R=\frac{a}{\sqrt{2}}=\frac{6}{\sqrt{2}}

Радіус кола вписаного у правильний трикутник:

r = \frac{a}{2\sqrt{3}}

R=r

\frac{6}{\sqrt{2}}=\frac{a}{2\sqrt{3}}

Сторона трикутника а:

a=\frac{6*2\sqrt{3} }{\sqrt{2}}=\frac{12\sqrt{3} }{\sqrt{2}}=6\sqrt{6}

P = 6\sqrt{6}*3=18\sqrt{6}