Дано трапеція висота 5 см, менша основа 4 см, гострий кут 45 градусів знайти площу трапеції


Ответы на вопрос

Отвечает Арабаджи Мария.

Ответ:

S=45 sm²

Объяснение:

Дано:

трапеция ABCD

AB=CD

h=5 sm

a=4 sm

∠A=45°                    

S=?

b=a+2h=4+10=14 sm

S=(a+b)×h/2=(4+14)·5/2=45 sm²