Прямоугольный параллелепипед с размерами натуральных чисел имеет объем 91 см3. Найдите поверхность

его поверхности.

Ответы на вопрос

Отвечает Файзуллин Эмиль.

Ответ:

Sповна=222 см²

Объяснение:

щоб отримати об"єм в 91 см³  треба  основу * висоту , в основі можуть бути тільки натуральні числа , такими числами можуть бути 1 або 7 , тоді висота буде 13  , або  1 і 13 , тоді висота буде 7 см .Приймаємо,  що сторона а основи буде 1 см, в буде 7 см, тоді висота буде 13 см.

Знайдемо повну поверхність:  S пов.=2(ав+вс+ас)  де а =1   , в=7  с=13

2(7*1+7*13+1*13)=2*111=222