Одна із сторон рівнобедренного трикутника дорівнює 4 см, а його периметр - 20 см. Знайдіть дві інші

сторони.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дячок Андріана.

Ответ:

4;8;8

Объяснение:

Формула знаходження периметру рівнобедреного трикутника

Р=а+2б.

а=4

б=?

2б+4=20

2б=20-4

2б=16

б=16/2

б=8 бічна сторона трикутника

Перевірка.

4+8+8=20.

4+8>8

8+8>4