3 Паралелограм, різниця сторін якого дорів-нює 10, а периметр дорівнює 100​


Ответы на вопрос

Отвечает Глазачев Руслан.

Відповідь:20 і 30 см

Пояснення:

Нехай одна страна паралелограма =х, тоді інша (х+10)

Р=2*(х+(х+10))=100

2(2х+10)=100

2х+10=50

2х=40

х=20

Отже, одна сторона паралелограма =20 см, а інша (20+10)=30 см