3 Паралелограм, різниця сторін якого дорів-нює 20, а периметр — 80​


Ответы на вопрос

Отвечает Борисова Арина.

Відповідь: 10 і 30 см

Пояснення:

Нехай одна з сторін =х, тоді інша (х+20)

Р=2*(х+(х+20))=80

2*(2х+20)=80

2х+20=40

2х=20

х=10 см

Отже одна сторона паралелограма=10 см, тоді інша =(10+20)=30 см.