1. Одна зі сторін паралелограма на 8 см більша за другу, а його периметр дорівнює 36 см. Знайдіть

сторони парале-лограма.​

Ответы на вопрос

Отвечает Щедриков Виктор.

нехай а та b - сторони паралелограма, за умовою а = 8b та периметр Р = 36

Р = 2(а+b)

36 = 2(8b+b) = 18b → b = 36/18 = 2

тоді а = 8b = 8*2 = 16

Відповідь: а=16см b=2cм